Big Data Expo 2021 – buďte pri tom, prihláste sa hneď

Zaujíma vás téma tzv. Big Data? Chcete sa dozvedieť viac o ich získavaní, spracovaní či samotnom využití? Ste na správnej adrese.

Neváhajte a prihláste sa na  7. ročník renomovaného medzinárodného podujatia BIG DATA EXPO 2021, ktorá sa uskutoční formou online, aj offline, v čínskom meste Guiyang, hlavnom meste provincie Giuzhou, v dňoch 26. až 28. mája 2021. Súčasťou podujatia budú rôzne odborné fóra, obchodné a investičné aktivity, predstavenie národných aj globálnych politík či nových projektov.

BIG DATA EXPO 2021 - 26. - 28. máj 2021:„Dáta vytvárajú hodnoty, inovácie určujú budúcnosť“

Rok 2021 bude zameraný na 4 kategórie:

Big Data Foundation - získavanie, správa, prenos, analýza, ukladanie a spracovanie veľkých dát; vizualizácia údajov; bezpečnosť prenosu údajov; skladovanie dát; správa dátových aktív

Big Data Technologies and Services - umelá inteligencia / 5G / Blockchain / cloud computing, technológia rozpoznávania tváre, jazyka, IT komunikácia, technologická architektúra platforiem veľkých dát, digitálne úložiská a iné

Data Fusion Application - využitie veľkých dát v praxi pre zmiernenie chudoby, riadenie financií, zdravotníctva, v energetike, vzdelávaní; v inteligentnom riadení miest, domácností, dopravy, poľnohospodárstva, cestovného ruchu a pod.

Intelligent Manufacturing and Data Infrastructure - priemyselný internet a inteligentná výroba, vybavenie dátových centier, aplikácie na analýzu veľkých dát, úložný server, virtuálna realita, rozšírená realita, prenosné zariadenia, a pod.

Účasť na podujatí formou online je zdarma a zaregistrovať sa môžete na adrese: https://www.bigdata-expo.cn/exhibitor/register/index  

STIAHNITE SI PREZENTÁCIU ORGANIZÁTOROV

Mesto Guiyang sa považuje za „China Data Valley“ a Big Data Expo v Guiyang za medzinárodnú platformu zdieľania trendov vo vývoji a aplikácii veľkých dát v priemysle, vzdelávaní či vede. V minulosti ho podporili významné osobnosti z politickej, vedeckej, technickej aj biznis oblasti. Zúčastnili sa ho firmy ako Alibaba, Tencent, Baidu, ZTE, iFLYTEK, ale aj Google, Facebook, Microsoft, IBM, Apple.

Záštitu prevzali Štátna komisia pre rozvoj a reformy ČĽR (National Development and Reform Commission of the People´s Republic of China), Ministerstvo priemyslu a informačných technológií ČĽR (Ministry of Industry and Information Technology of the PRC), Správa kybernetického priestoru (Cyberspace Administration of China), provinčná vláda Guizhou a podporu poskytuje aj Ministerstvo obchodu ČĽR.

V prípade záujmu o účasť na odborných seminároch môžete kontaktovať Martinu Mihálovú Šteliarovú, ekonomickú diplomatku ZÚ Peking martina.mihalova@mzv.sk .

Viac informácií o podujatí nájdete na: https://www.bigdata-expo.cn/