Video: Rozhovor s víťazkami súťaže Podnikateľka Slovenska 2013

Marcela Molnárová sa v relácii City Lady rozprávala s Podnikateľkami Slovenska 2013. Jej pozvanie prijala víťazka súťaže: Ivanna Čandová (Glandula Mystery), víťazka kategórie Úspešná živnostníčka: Erika Obdržálková (AAA-agentúra Europe House) a druhá najlepšia Začínajúca podnikateľka: Irma Chmelová (Prosenior).

Dámy sa rozprávali o atmosfére na galavečeri, o tom, kto ich do súťaže prihlásil a o tom, čo im táto súťaž priniesla.

Projekt Podnikateľka Slovenska, ktorý každoročne vyhlasuje Slovak Business Agency (SBA), je zameraný na podporu rozvoja podnikania žien na Slovensku. Jeho hlavným cieľom je oceniť a vyzdvihnúť dôležité miesto žien vo sfére podnikania. 

Sledujte nás na www.podnikatelkaslovenska.sk alebo https://www.facebook.com/podnikatelka

Podobné články

  • Podnikateľský príbeh absolútnej víťazky súťaže Podnikateľka Slovenska 2014, Marianny Slivkovej (LEDeco solution, s.r.o.), sa začal pred štyrmi rokmi. Spolu s bratom sa rozhodli vniesť fantáziu a kvalitu do fádneho spôsobu osvetlenia. „Dokážeme osvetliť také miesta, kde konvenčné osvetlenie končí,“ hovorí Marianna.  „Mokré prostredie, horúce sauny, nenápadné a inteligentné podsvietenie nábytkov, či iné ťažko prístupné prvky v priestore. Vieme vyrobiť veľkolepé lustre, ktoré dýchajú originalitou a inovatívnosťou a sú navyše nízkoenergetické.“

  • Podnikateľkou Slovenska sa pre rok 2013 stala Ivanna Čandová so spoločnosťou Glandula Mystery. Jej firma sa zaoberá výrobou slovenského výživového doplnku Olejovita určeného na pomoc a liečbu pri ochoreniach štítnej žľazy a metabolizmu.

  • 4. decembra sme v bratislavskom Café Reduta vyhlásili najlepšie slovenské podnikateľky pre rok 2012.

DISKUSIA